Zrób to raz w życiu

Zapomnij o atrakcjach turystycznych, tutaj nie ma programu zwiedzania. Być może nie będzie nawet hotelu. Wszystko podporządkowane jest doświadczeniu, do którego wspólnie się przygotujemy i które nas zjednoczy. Wielka podróż nie musi wiązać się z mobilnym poznawaniem kraju.

Jakiś przykład? Proszę bardzo! Współpracujemy z austriackimi trenerami metody Wima Hofa uczącej panowania nad temperaturą ciała i kontrolą bezwarunkowego oddechu. Wystarczy kilka treningów i fun experiences, aby wejść w pierwszy stopień wtajemniczenia i zanurzyć się w przeręblu alpejskiego jeziora wśród pokrytych lodowcem szczytów. W edycji jesiennej obozujemy cały czas w lesie.

Experience Incentive 2.0 to również głębokie zanurzenie się w inspirujące style życia obcej kultury. Przykładowo: w tej formule nie popłyniesz po śniadaniu na połów z rybakami Indonezyjskich wysp – przez tydzień będziesz żył jak jeden z nich: pracował, rozmawiał, śmiał się i bawił w rytmie ich nocy i dni. I w zgodnie z ich zasadami. Twoje życie zostawisz na kilka dni w domu.